Політика щодо плагіату

Журнал наукових праць «Науковий вісник: державне управління» приймає до публікації тільки оригінальні матеріали, статті, які не були опубліковані раніше і не подавалися для публікації в інші журнали.

Журнал наукових праць  користується програмним забезпеченням для виявлення текстових запозичень у представлених рукописах: Unicheck, eTXT. Рукописи, в яких виявили плагіат чи текстові запозичення без посилань на першоджерело, відхиляються редакційною колегією до опублікування статті у журналі.

Редакційна колегія журналу наукових праць аналізує будь-який випадок плагіату по суті. Якщо плагіат чи текстові запозичення виявлено редакторами або рецензентами на будь-якому етапі до публікації рукопису, автора (авторів) попереджують про необхідність переписати текст або зробити посилання на першоджерело.

Відсоток плагіату розраховується програмним забезпеченням, а також оцінюється редакційною колегією.

Якщо після опублікування виявлено плагіат, то редакційна колегія проводить аналіз даного факту. Якщо буде знайдено плагіат, редакція журналу зв'яжеться із автором. Сторінки, що містять плагіат, буде позначено у PDF-файлі. В залежності від масштабу плагіату, документ також може бути відкликано (видалено).

Рекомендації щодо уникнення плагіату:

  • використовуйте лапки для інформації, взятої дослівно з джерела;
  • не змінюйте частини цитати в контексті речення;
  • використовуйте три крапки (пробіл і три крапки) для частини опущеної цитати;
  • використовуйте дужки для доданих власних слів;
  • обмежте використання прямих цитат.

Автори несуть відповідальність за отримання дозволу на авторське право для відтворення ілюстрацій, таблиць, малюнків, взятих у інших авторів та/або джерел. Дозвіл повинен бути розміщений внизу під кожним елементом.