Індексація

Журнал «Науковий вісник: Державне управління» включено до міжнародної пошукової системи Google ScholarIndex Copernicus

Google Scholar - безкоштовна пошукова система повних текстів наукових публікацій всіх форматів і дисциплін. Система працює з листопада 2004 року, спочатку в статусі бета-версії. Індекс Google Scholar включає дані з більшості рецензованих онлайн журналів найбільших наукових видавництв Європи та Америки.
   
   
ResearchBib це академічна база даних, яка індексує і забезпечує відкритий доступ до рецензованих журналів, повнотекстових документів і науково-дослідних конференцій. ResearchBib є найбільшою базою даних журналів, які вільно доступні в Інтернеті. База містить відомості про 402 356 журналів від різних видавців із усього світу.
Cosmos Impact Factor - забезпечує наукове обслуговування баз даних дослідників, редакторів журналів та видавництв. Всередині бази проводиться розрахунок імпакт-фактора і академічного індексу журналів та книг.
Scientific Indexing Services фокусується на цитування, індексації, аналізі цитованості тисячі наукових журналів із усього світу. Scientific Indexing Services забезпечує якісну оцінку рейтингу журналів , а також категоризацію журналів для академічного аналізу.