Сторінка головного редактора

Ключові слова:

повідомлення про анулювання

Анотація

Щодо анулювання публікації.

На звернення Національного інституту стратегічних досліджень України, Вченою радою Інституту державного управління та наукових досліджень спільно з редакційною колегію Наукового віснику розглянуто факт порушення академічної доброчесності автором статті Коробка І. «Порівняльний аналіз функціонування систем публічного управління ризиками та загрозами надзвичайних ситуацій в країнах Європи та Океанії». Науковий вісник : Державне управління. №4(6)2020 С.281-307.

Редакційна колегія повідомляє, що статтю Коробка І. «Порівняльний аналіз функціонування систем публічного управління ризиками та загрозами надзвичайних ситуацій в країнах Європи та Океанії». Науковий вісник : Державне управління. №4(6)2020 С.281-307 анульовано.

Редакційна колегія приносить свої вибачення за припущений факт порушення академічної доброчесності та публікаційної етики.

Повідомляємо, що всі рукописи, що будуть надходити до редакції будуть перевірені на предмет наявності академічного плагіату за допомогою он-лайн сервісу UNICHEK (https://unicheck.com/uk-ua) та підлягати експертному оцінюванню звітів схожості.

Шановні автори! Просимо Вас при поданні рукописів ретельно слідувати вимогам щодо їх оформлення та публікації.

 

З повагою, редакційна колегія

##submission.additionalFiles##

Опубліковано

2021-03-15

Як цитувати

Сторінка головного редактора. (2021). Науковий вісник: Державне управління, 1(1(7), 322. вилучено із https://nvdu.undicz.org.ua/index.php/nvdu/article/view/157